DAM ' da Farkındalıklı Beslenme Atölyesi

Etkinliğe Katıl
DAM ' da FARKINDALIK

ATÖLYE İÇERİĞİ

Atölye, Farkındalıklı beslenme temellerini  ve  doğru nefes alma tekniklerini& uygulamalarını içeren 4 haftalık bir çalışmadan oluşmaktadır. Bu atolye çalışması sırasında kişi bedeniyle zihniyle ve özüyle yeniden tanışır. Zihin neden beden sonuçtur sözünü anlar hale gelir ve bilinçli farkındalık temellerini  ve doğru nefesi öğrenerek zihinsel ve ruhsal dönüşüm ile bedensel dönüşümünü de başlatır.

İçeriğinde, bilinçli farkındalık uygulamaları, nefes çalışmaları,  meditasyon çalışmaları, kendini keşif, bedenini dinlemeyi öğrenme,  açlıkla başetme, düşüncelerini gözlemlemeye dair  bilgilendirme ve interaktif  çalışmalar vardır.

Bu 4 haftalık çalışma ile kişinin içteki gücünü keşfedip farketmesi ve içsel büyüme ve güçlenme hedeflenmektedir. İçsel güçlenmesini harekete geçiren birinin bedeni daha sağlıklı bir görüntüye ulaşır çünkü beden ruhun yansımasıdır.  

Konu hiçbir zaman ne yediğiniz değil! Neyi NASIL yediğinizdir!

NEDEN FARKINDALIKLI BESLENME VE NEFES BİRARADA?

Farkındalık ve Nefes birbirinin ayrılmaz parçasıdır;  kişi sadece doğru nefes alarak ve nefesini gözlemleyerek bile dönüşümün ateşini fitilleyebilir. Farkındalık becerisinin gelişmesinin ilk adımlarında biri an’da kalmayla mümkündür ve nefes bizi an’a çapalayan en kadim uygulamadır. Farkındalıklı beslenmede diyet, rejim, kısıtlama ve benzerleri yoktur. Kişi sadece bedenini dinlemeyi öğrenerek ideal kilosuna ve sağlılı görüntüsüne ulaşabilir. Beden doğal kiloyu oluşturmaya ve korumaya sahip bir zeka’ya sahiptir; bedeni tanımanın yolu  nefesten geçer. Aynı zamanda doğru nefes tekniklerinin metabolizma üzerinde ciddi etkileri vardır.

Hem bilinçli farkındalık hem de nefes çalışmaları kişinin kendi gücünü ve kendini şifalandırma becerisini farketmede  ve etkin bir biçimde kullanabilmesinde önemli araçlar sunmaktadır.

KİMLER KATILABİLİR?

Farkındalıklı Beslenmeyi ve kendini keşfetmek isteyen herkese açıktır.

 

Atölye Tarihleri: 4 Mayıs, 11 Mayıs, 18 Mayıs , 25 Mayıs
Yürütücüler :  Tüten Yolukar & Gülay Şahin
Saat : 19:00-21:30
Süre :4 Hafta
Ücret : 400 TL
Kayıt için : info@damdayiz.com / 0212 441 0 326

GÖNDER